Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Siedlików – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

670 000 zł196 m² 3 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentuję Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Siedlików. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 196m2 jest zlokalizowany na działce 800m2, posiada dużą piwnicę (98m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą, ul. Wolności

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski(Siedlików + 23 km)

950 000 zł545 m² 1 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:43

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż kamienica w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, ul. Wolności 20. Łączna powierzchnia użytkowa kamienicy to ok. 545m2 (bez i piwnicy i strychu) Budynek frontowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Pisarzowice

Pisarzowice(Siedlików + 22 km)

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które od razu uruchamiają wizję. To miejsce należy do tej drugiej kategorii. 3000 m prywatnej przestrzeni tuż przy wodzie, z gotowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rejtana

Nowe Parcele,Ostrów Wielkopolski(Siedlików + 23 km)

485 000 zł219,70 m² 2 207,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom na sprzedaż w budowie - stan surowy zamknięty, ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana, cena do negocjacji. Lokalizacja: ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kępno

Kępno(Siedlików + 23 km)

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Do sprzedaży działka o pow. 5200 m2 wraz z trzema budynkami położona w jednej z wiosek gm. Kępno zaledwie 7 km do Kępna. Nieruchomość gruntowa zabudowana składa się: 1. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny(Siedlików + 25 km)

665 000 zł220 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Polecamy do sprzedaży 4 poziomowy dom w Brzezinach z 7 pokojami, kuchnią, 2 łazienkami i wc. Posiada 220 m2 powierzchni całkowitej, zlokalizowany na działce o powierzchni 970 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Brzeziny

Brzeziny(Siedlików + 25 km)

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam nieruchomość w gminie brzeziny doskonale nadającą się pod inwestycję. Na działce o pow 2200 m2 znajduje się wolnostojący; podpiwniczony dom o pow około 200 m2 oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zębcowska

Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski(Siedlików + 23 km)

900 000 zł162,40 m² 5 541,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spokojna

Wieruszów(Siedlików + 25 km)

469 000 zł104 m² 4 509,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Widzisz ten dom w zabudowie bliźniaczej? Może być Twój w najbliższym czasie. Nim zdecydujesz się zadzwonić przeczytaj to co napisałam na jego temat. Wybudowany został w 1972 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wielowieś(Siedlików + 16 km)

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego malowniczo usytuowanego nad rzeką. Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8 600 m zabudowana jest wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krążkowy

Krążkowy(Siedlików + 20 km)

720 000 zł190 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja Prezentuję Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Krążkowy na działce o powierzchni 8 arów. W skład nieruchomości wchodzą: - parter: wiatrołap, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Siedlików

Siedlików,wielkopolskie

529 000 zł200 m² 3 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeśli szukasz domu w którym poczujesz bliskość z naturą? Jeśli szukasz miejsca gdzie odetchniesz od zgiełku miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję na sprzedaż piękny dom z bali.